Co nabízíme

Široký sortiment ručně vyráběných šperků v přijatelných cenových relacích

Na přání zákazníka šperky osazujeme přírodními či synteticky vyrobenými drahými kameny.Přírodní brilianty sice navýší cenu šperku při jeho nákupu,ale díky nesrovnatelně vyšší tvrdosti ve srovnání se zirkony si kamínky zachovají stále jasný lesk po celou dobu nošení šperku.V neposlední řadě hodnota přírodních briliantů v podstatě neklesá,takže se dá říci,že se v tomto případě jedná o dobrou investici,která v posledních letech nabývá popularity už i u nás v České republice.Ke každému šperku obsahujícímu přírodní brilianty obdrží zákazník certifikát pravosti z České gemologické laboratoře.

nahoru

Zakázkovou výrobu dle vašeho vlastního návrhu bez zvláštních příplatků

Pro výrobu postačí vlastní skica nebo třeba obrázek z internetu.Můžete si rovněž nechat zpracovat návrh přímo od nás,takže váš šperk pak existuje pouze v jednom exempláři a nikde jinde nebude k vidění.

nahoru

Opravy šperků včetně úpravy velikosti

Opravujeme veškeré zlaté i stříbrné šperky.U dutých odlitků jen na zodpovědnost zákazníka.Tyto výrobky jsou velice háklivé na pájení,které se při opravách používá a nezřídka dochází ke zborcení celého šperku.

Opravy našich výrobků po záruční době jsou za 50 %-ní cenu.

nahoru

Čištění a přelešťování šperků

Zlato i stříbro jsou poměrně měkké kovy a tudíž působením okolních vlivů či agresivitou potu a neustálého nošení ztrácí svůj lesk,který mu vyčištěním a následným přeleštěním opět vrátíme.

nahoru

Rhodiování

Jde o povrchovou úpravu šperků,při které se elektrolyticky nanáší v síle cca 0,25 µm ušlechtilý kov ze skupiny platinových prvků, který je velice stálý,tvrdší a více odolný proti vnějším vlivům, jako je světlo, lidský pot a další, než zlato. Z povahy této úpravy však vyplývá,že se jedná jen o jakousi krycí vrstvu,která se ale při pravidelném nošení,hlavně vlivem mechanického působení zmenšuje.

Po určité době tak může u nejvíce exponovaných částí šperku dojít k úplnému odstranění tohoto povlaku.Velice důležitým faktorem trvanlivosti pokovení je způsob užívání šperku.Velice často se stává,že se povlak rychle odstraní vzájemným odíráním prstýnků nošených těsně vedle sebe,nebo nošením při manuelní práci bez rukavic. Pokovení je pak potřeba obnovit. Obecně se dá říci,že povlak vydrží nejdéle na náušnicích,tedy v místech kde nedochází k intenzivnímu otěru.

nahoru

Výrobu reklamních předmětů z drahých kovů

Na přání Vám z drahého kovu vyrobíme třeba firemní odznaky, spony, manžetové knoflíky,či loga.

nahoru

Výkup zlata

Vykupujeme zlato veškeré barvy i ryzosti,včetně zubních náhrad. Při současném nákupu či závazné objednávce zboží v některé z našich prodejen nabízíme zvýhodněnou výkupní cenu.

Z důvodu neustále se měnící ceny zlata vám výkupní cenu sdělíme přímo v prodejně a nebo na telefonních číslech uvedených v kontaktech.

nahoru

Vytvořil Pavel Navrátil.
`